článok 6.7.2016 Jeden bláznivý nápad

Tento mesiac to bude už 5 rokov, odkedy YoGO otvorilo svoje prvé vysnívané štúdio power jogy. Pamätám si, ako by to bolo včera. Dušan, môj manžel a náš riaditeľ, pred otvorením povedal jednu zásadnú vec, ktorej sa odvedy držíme ako kliešť: „Nemôžeme byť iba ďalším štúdiom, kde sa cvičí joga. Musíme to robiť inak. Lepšie. Musíme dať klientom pridanú hodnotu. Okrem cvičenia kvalitnej jogy pre moderných ľudí musíme poskytovať aj dokonalý zákaznícky servis a služby. Budeme štúdiom, kde sa nestane, že klientom dva dni neodpovedia na e-mail alebo len tak zrušia lekciu a navyše im o tom ani nedajú vedieť. Štúdiom, v ktorom nebude nikdy nič chýbať, kde je vždy čisto a kde klienti dostanú vždy také služby a prístup, ktorý si za svoj čas a peniaze zaslúžia.“ Myslím si, že to súvisí s jeho perfekcionistickou povahou, ale povedzme si narovinu, ťažko s takým niečím nesúhlasiť. :)

No vyslovil aj jeden bláznivý nápad: „Vybudujeme prvú sieť jogových štúdií na Slovensku zameranú na kvalitu a dokonalý zákaznícky servis.“ Dodnes si pamätám, ako som sa na tom schuti zasmiala. Keď som však uvidela vážny pohľad v jeho očiach, došlo mi, že to nemal byť vtip. Zľakla som sa a zasypala ho tisíc a jedným dôvodom, prečo sa nám to nemôže podariť. Svoj názor som dávno zmenila a na splnení tohto sna odvtedy makáme spoločne, zn. 24/7/365.

Chceme sa Vám všetkým, ktorí sa tešíte z nášho úspechu a podporujete nás, z celého srdca poďakovať. Bez Vás by sme to nezvládli. Bez Vás by sme neboli. Ďakujeme Vám, ktorí ste nám prejavili dôveru a chodíte pravidelne cvičiť do našich štúdií, aj Vám, ktorí ste si vybrali naše školenie inštruktorov jogy. Ďakujeme Vám, ktorí ste nám povedali, napísali, zavolali a inak vyjadrili, že ste s nami spokojní a ako veľmi nám držíte palce. Ďakujeme Vám, ktorí nám píšete, čo ešte môžeme vylepšovať. Ďakujeme Vám, ktorí ste pri nás stáli, keď to bolo najťažšie. Veľká vďaka patrí celému tímu YoGO. Ste skvelí ľudia a sme radi, že ste s nami. Tešíme sa, že ste našli a robíte to, čo Vás v živote baví a napĺňa. Zostaňte navždy super!

V septembri 2016, približne o 2 mesiace, otvoríme už tretie štúdio YoGO. Tentokrát to bude v bratislavskom Ružinove. Mimochodom, ďakujeme za pomoc pri výbere všetkým hlasujúcim. ;) Čoskoro uverejníme na našich stránkach presnú adresu aj prvé fotografie zo zariaďovania priestorov. Nové štúdio pridáme do nášho rezervačného systému čo najskôr, aby ste si mohli svoje jesenné programy v Ružinove vopred naplánovať. Ako spomínam vyššie, tretie YoGO nie je finále. Budeme sa snažiť najlepšie ako vieme, aby sme otvorili čo najviac miest pohody a dobrej energie, kde sa môžete cítiť uvoľnene, kde k Vám pristupujú s úctou, presne tak, ako sa patrí, kde sa o Vás starajú profesionáli telom aj dušou, ktorí Vás príjemným spôsobom dostávajú do formy a ukazujú Vám, ako jednoducho sa dá načerpať energia, kde zabúdate na stres a každodenné problémy. Na ďalšie rozširovanie sa môžete tešiť už začiatkom roka 2017.

Naším ďalším cieľom je vytvárať skvelé podmienky pre kolegov či partnerov. Aby sa u nás cítili dobre nielen naši klienti, ale aj všetci, ktorí pre YoGO pracujú alebo s ním spolupracujú. Preto hľadáme a aj stále budeme hľadať do nášho tímu tých najlepších ľudí. Na základe akreditácie pre odbor joga, špecializácia power joga, ktorú nám udelilo Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky, sme v minulom roku certifikovali 57 inštruktorov jogy a v tomto roku to bude ďalších viac ako 100 inštruktorov, ktorí sa k nám prichádzajú vzdelávať z celého Slovenska. Nielen im je však určená nasledovná pracovná ponuka YoGO Dream Job Offer 2016. Ak patríte medzi pozitívnych ľudí, ktorých baví pohyb a chcete pomáhať aj ostatným k tomu, aby sa cítili aj vyzerali lepšie, prečítajte si, čo všetko Vás čaká v prípade, že si vyberieme práve Vás:

- nadpriemerný nástupný príjem cca. 1.000 € mesačne (pre porovnanie: mediánová hrubá mesačná mzda v Bratislave: 959 €, rok 2015, zdroj: MPSVaR SR),

- podpriemerný pracovný čas cca. 30 hodín týždenne = 20 lekcií (pre porovnanie: priemerný pracovný čas v SR: 40,4 hodiny týždenne, rok 2014, zdroj: OECD),

- spolu s naberaním zručností, vedomostí a skúseností stúpa aj ohodnotenie, najskúsenejší inštruktori YoGO si mesačne zarobia cca. 1.500 €,

- práca, ktorej sprievodným efektom je krásne telo, žiadne bolesti chrbtice a ľahkosť na duši,

- povznášajúci pocit zo zmysluplnej pomoci iným cítiť sa a vyzerať skvelo,

- stretávanie sa v práci so zaujímavými a pozitívne naladenými ľuďmi,

- profesionálny aj osobný rast,

- mladí a pohodoví kolegovia.


Vaše životopisy spolu s motivačnými listmi zasielajte najneskôr do 31. júla 2016 na power@yogo.sk. Tešíme sa na zaujímavé čítanie a stretnutia.


PS: Ak zatiaľ nemáte certifikát, nezabudnite, že si ho môžete urobiť aj v našom centre ;) Z letných termínov však k dnešnému dňu zostávajú už iba posledné 2 miesta koncom augusta.


Vera
inštruktorka power jogy najvyššieho kvalifikačného stupňa
odborný garant a spoluzakladateľka štúdií YoGO
 

Komentáre (0)

Pridať komentár

© 2011 - 2019 Sviežo s.r.o., všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
SK Akreditácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky udelená pod číslom: 2014-13596/54960:7-30AA