Zdravé telo a pohoda na duši   Náš príbeh a tím

Náš príbeh, tím a recenzie

Vera a Dušan, zakladatelia YoGO, sa spoznali pred vyše 20 rokmi, keď spolu chodili na gymnázium. Tam sa zrodila ich láska, ktorá im odvtedy pomáha prekonávať všetky problémy tohto sveta spoločne. Po vysokej škole pracovala Vera ako začínajúca advokátka, Dušan sa zamestnal v Národnej banke Slovenska. Keďže duch doby býva neúprosný, obaja chodievali domov z práce dolámaní, vyčerpaní a vystresovaní.

Vedeli, že toto sa nevyriešie len tak samo, preto skúšali všeličo možné. Najviac im však sadla joga. Snáď kvôli tomu, že je neuveriteľne všestranná a môže ju cvičiť takmer každý, učí pochopeniu a tolerancii k sebe aj druhým a ako bonus Vám dá zdravé, pružné telo a pohodu na duši.

„Joga je skvelé komplexné cvičenie vycibrené tisíceročnou tradíciou. Nechceme Vás však ohurovať tým, aká je joga stará ani ezoterikou a už vôbec nie nejakými krkolomnými pozíciami, ale jej praktickým využitím pre získanie a udržiavanie zdravého tela a sviežej mysle.“

Od roku 2008 získavali potrebné vzdelanie aj skúsenosti a v roku 2011 v bratislavskom Starom Meste z nasporených peňazí otvorili jedno z prvých jogových štúdií na Slovensku. Chlebovky časom úplne vymenili za srdcovku a začali sa joge venovať na plný úväzok, aby mohli v YoGO pomáhať čo najviac ľuďom cítiť sa aj vyzerať skvele.

Prenesme sa v čase o niekoľko rokov neskôr. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v roku 2014 akreditovalo ich vzdelávacie centrum jogy a v roku 2019 sa stali aj registrovanou školou pre učiteľov jogy RYS® v celosvetovej asociácii jogy Yoga Alliance. Certifikátom YoGO Education sa dnes môže pochváliť vyše 1000 šikovných ľudí z celého Slovenska.

Na konci tejto stránky si môžete prečítať ich názory na naše školenia. Prípadne, ak ste už našimi absolventmi, tu sa môžete podeliť o Vašu skúsenosť a zážitky s ostatnými.

lektor
Vera
naša jogalíderka > s radosťou a trpezlivo školí budúcich učiteľov a inštruktorov jogy
lektor
Dušan
riaditeľ a duša YoGO > obetavo nás vedie a bdie nad všetkým, čo sa u nás deje
lektor
Kristína
vedúca štúdia YOGO CITY > náš poklad s obrovským srdcom a nekonečnou energiou
lektor
Pavol
prevádzkový manažér > zabezpečuje všetko, čo je potrebné pre Váš komfort, zn. 24/7
lektor
Lucia
poradkyňa pre šport a zdravie > jej vedomosti a skúsenosti pracujú pre Vás
lektor
Marek
lekár > prezradí, čo sa deje s naším telom, keď cvičíme a ako to využiť
lektor
Ivana
jogínka a logopédka > zameriava sa na prepojenia medzi západnými vedami a jogovou filozofiou
lektor
Michala
psychologička a koučka > ľudská duša potrebuje opateru rovnako ako telo
lektor
Natália
lekárka > jednoduchšie pôrody žien, ktoré sa venovali joge, ju priviedli k učeniu gravid jogy

Názory a skúsenosti našich absolventov

Zobraziť viac názorov