Robiť veci tak, aby prinášali výsledky   Náš príbeh a tím

V krajine, kde sa piesok lial a voda sypala

Vera pracovala ako začínajúca advokátka, Dušan na stratégii platobných systémov v Národnej banke Slovenska. Keďže duch doby a čas strávený za počítačom býva neúprosný, obaja chodili z práce vyčerpaní a s uboleným chrbtom. Stres, a to nielen pracovný, asi netreba nikomu nejak zvlášť pripomínať.

Vedeli, že samé to neprejde, jedine, že by sa to ešte zhoršilo. Tak teda začali hľadať cestu von z lesa. Vyskúšali všeličo, no najviac im sadla joga, konkrétne power joga. Snáď kvôli tomu, že je neuveriteľne všestranná, môže ju cvičiť naozaj takmer každý a nerieši žiadnu ezoteriku, filozofiu ani náboženstvo. Naopak, učí tolerancii a pochopeniu pre seba aj pre druhých. Ako bonus im priniesla pružné a vytrénované telá.

„Joga je skvelé komplexné cvičenie vycibrené tisícročnou tradíciou. Nebudeme Vás však ohurovať krkolomnými pozíciami ani ezoterikou, ale jej praktickým využitím pri udržiavaní zdravého a pružného tela či sviežej mysle. Vďaka YoGO power joge sa budete cítiť aj vyzerať skvele!“

Chlebovky časom vymenili za srdcovky a začali sa joge venovať na plný úväzok. Zbierali cenné vedomosti a nezaplatiteľné skúsenosti, aby mohli jogou pomáhať aj ostatným ľuďom. V roku 2010 získali certifikát inštruktora jogy najvyššieho stupňa a o rok neskôr si na Grösslingovej z nasporených peňazí otvorili svoje vysnívané jogové štúdio.

Prenesme sa v čase o niekoľko rokov neskôr. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu akreditovalo ich vzdelávacie centrum a pred nedávnom sa stali aj registrovanou školou jogy RYS® v celosvetovej asociácii jogy Yoga Alliance. Dnes sa sústreďujú na vzdelávanie a vedenie jogových inštruktorov a učiteľov z celého Slovenska. Certifikátom YoGO Education sa dnes môže pochváliť už vyše 800 šikovných ľudí z každého kúta našej krajiny.

TÍM, KTORÝ SA O VÁS POSTARÁ

lektor
Dušan
riaditeľ a duša YoGO > obetavo nás vedie a bdie nad všetkým, čo sa u nás deje
lektor
Vera
naša jogalíderka > s radosťou a trpezlivo školí budúcich učiteľov a inštruktorov jogy
lektor
Pavol
prevádzkový manažér > zabezpečuje všetko, čo je potrebné pre Váš komfort, zn. 24/7
lektor
Kristína
vedúca štúdia YOGO CITY > náš poklad s obrovským srdcom a nekonečnou energiou
lektor
Marek
lekár > prezradí, čo sa deje s naším telom, keď cvičíme a ako to využiť
lektor
Lucia
poradkyňa pre šport a zdravie > jej vedomosti a skúsenosti pracujú pre Vás
lektor
Michal
fyzioterapeut > zameriava sa na zdravé, bezpečné a efektívne cvičenie
lektor
Michala
psychologička a koučka > ľudská duša potrebuje opateru rovnako ako telo
lektor
Róbert
herec, režisér > pretože joga nie je len cvičenie, ale aj umenie