FAQ

otázka Čo si môžem u Vás zacvičiť?
odpoveď

Na základe dlhoročných skúseností s rôznymi druhmi jogy aj na základe obľúbenosti u našich klientov sa špecializujeme výlučne na YoGO power jogu pre jej komplexnosť a vysokú účinnosť pri formovaní postavy, odbúravaní stresu, bolestí hlavy, krku aj krížov. Dbáme na to, aby všetci klienti YoGO dostali za svoje peniaze tie najlepšie služby a po každej lekcii odchádzali plní pozitívnej energie a s úsmevom na tvári. Podľa toho, aké tempo alebo cieľ cvičenia preferujete, môžete si vybrať pokojnejší program Start alebo dynamický Be Sexy, prípadne si oba programy v priebehu týždňa nakombinovať a cvičiť s ešte lepšimi výsledkami.

otázka Môžem prísť aj bez registrácie?
odpoveď

Registrácie do nášho online rezervačného systému sa naozaj nemusíte obávať, nezaberie Vám viac ako pár sekúnd. Keď sme pri našich začiatkoch v roku 2011 rezervačný systém nemali, niektoré lekcie bývali preplnené a nie každému sa ušlo miesto. Pre Vaše pohodlie a istotu miesta sme vyvinuli vlastný, praktický online rezervačný systém, vďaka ktorému vždy viete, kedy je na ktorom programe voľné miesto, môžete si uplatňovať benefit nahradenia vymeškaných lekcií a od roku 2018 v ňom môžete dokonca platiť kartou online. Navyše, každý nový klient získa pri registrácii kupón so zľavou na 25 % na svoj prvý kurzový program YoGO power jogy.

otázka Kde všade Vás nájdem?
odpoveď

BRATISLAVA: YoGO City - Gajova 4, Staré Mesto, v susednej budove nášho prvého štúdia YoGO Mini na Grösslingovej 28 pri Modrom kostolíku, 5 minút pešo od OC Eurovea a Twin City YoGO Mini - Grösslingová 28, Staré Mesto, na rohu Klemensovej a Grösslingovej, oproti bistru U Kubistu, 5 minút pešo od OC Eurovea a Twin City YoGO Eden Park - Drieňová 1L, Ružinov, na severnej strane Štrkovca pri Billa Bajkalská YoGO Petržalka - Kopčianska 9, Petržalka, s vlastným parkoviskom, 2 minúty pešo od OC Vienna Gate NITRA: YoGO Media Haus - Fraňa Mojtu 18, Staré Mesto, v úplnom centre, 5 minút pešo od OC Mlyny

otázka Kde môžem zaparkovať?
odpoveď

V bratislavskom Starom Meste nájdete 2 štúdiá YoGO tesne vedľa seba, sídlia v susedných domoch - zaparkujete na okolitých uliciach Grösslingová, Klemensova, Lazaretská, Dobrovičova, Gajova, Jakubovo námestie atď., treba sa však vyhýbať prekríženým parkovacím miestam. Cez pracovné dni medzi 8:00 a 16:00 je potrebné uhradiť parkovné – či už na 90 minút zaslaním SMS na číslo: 2200 vo formáte: BA(medzera)A4(medzera)EČV - napr. BA A4 BL123XY alebo zakúpením parkovacieho lístka v parkovacom automate, ktorý je hneď pri štúdiách, na požadovaný čas. Parkovať môžete tiež 3 hodiny zadarmo v OC Eurovea vzdialenom cca. 5 minút chôdze od oboch štúdií.

YoGO Ružinov - nájdete pri severnej strane Štrkovca v zelenom Eden Parku na Drieňovej 1L. Autom sa k nám dostanete z Bajkalskej ulice, 2 minúty pešo od štúdia je veľké parkovisko Billa, na ktorom je vždy dostatok voľných miest a do 1,5 hodiny je parkovné zadarmo.

YoGO Petržalka - máme pre Vás k dispozícii vlastné parkovisko priamo pri štúdiu, ktoré sídli 2 minúty pešo od OC Vienna Gate a železničnej stanice.

YoGO Nitra - zadarmo zaparkujete 5 minút pešo od štúdia v OC Mlyny alebo pohodlnejšie na parkovisku pred budovou MediaHausu, v ktorej sídli naše štúdio. Vstup do priestorov štúdia sa nachádza v zadnej časti parkoviska. Po 16:00 je parkovné takisto zadarmo.

otázka Chcem si rezervovať kurzový program, no obávam sa, že niektoré lekcie vynechám. Môžem si ich nahradiť?
odpoveď

Nemusíte mať obavy. Môžete si nahradiť všetky lekcie, na ktoré sa Vám nepodarí prísť a to kedykoľvek počas trvania Vášho kurzového programu. Náhradnú lekciu si môžete rezervovať jednoducho a pohodlne priamo v rozvrhu, kliknutím na tlačidlo "nahradiť" na ktorejkoľvek neobsadenej lekcii. Ak si budete chcieť lekciu nahradiť vopred alebo v prípade výnimočných situácií nás, prosím, kontaktujte e-mailom na power@yogo.sk.

otázka Čo je power joga a prečo ju mám cvičiť práve u Vás?
odpoveď

Power joga je najkomplexnejšie cvičenie, aké si môžete dopriať. V priebehu 60 minút pomocou dynamických sekvencií jogových pozícií posilníte a natiahnete svaly, podporíte správne fungovanie vnútorných orgánov, naštartujete spaľovanie tukov, uľavíte si od bolestí chrbtice a kĺbov. Pri cvičení si výborne psychicky oddýchnete a načerpáte novú energiu.

S cieľom maximalizácie účinkov cvičenia sme spolu s odborníkmi z oblastí jogy, medicíny, športu, psychológie a dietológie pre Vás vytvorili skvelý produkt. Pomocou našich kurzových programov si dokonalo osvojíte všetky dôležité techniky cvičenia, získate krásne, zdravé telo a osviežite myseľ. Často sa stáva, že ľudia investujú svoj čas aj peniaze do namáhavého cvičenia, no nenaučia sa, ako cvičiť efektívne a najmä s výsledkami. To sa Vám u nás pri pravidelnom cvičení jednoducho nemôže stať.

Kurzové programy u nás vedú iba certifikovaní inštruktori - profesionáli, pre ktorých joga nie je len koníčkom, na ktorý im vystane čas popri hlavnom zamestnaní, ale životným štýlom a prácou na plný úväzok, v ktorej sa neustále vzdelávajú a zdokonaľujú.

otázka Ako mi power joga môže pomôcť schudnúť? Joga je predsa pomalá a určite sa pri nej ani nezapotím.
odpoveď

Opak je pravdou. Power joga je výborným spaľovačom tukov, jogové pozície sú pospájané do dynamických sekvencií, ktoré cvičíme v energickom rytme Vášho dychu. Práve takéto tempo pri cvičení je pre spaľovanie tukov ideálne, pretože sa vaša tepová frekvencia pohybuje v aeróbnom pásme. Príďte vyskúšať, určite sa zapotíte.

otázka Prečo mám cvičiť na kurzových programoch a nie na jednorazových lekciách?
odpoveď

Cvičenie vo forme kurzových programov je z našich skúseností s vyše 10-timi tisíckami spokojných klientov jednoznačne najefektívnejším spôsobom cvičenia. Môžeme ho prirovnať k učeniu sa cudzieho jazyka. Na to, aby sme vedeli rozprávať plynulo a bez chýb, potrebujeme sa najprv naučiť základy daného jazyka. Potrebujeme si osvojiť základné techniky a až potom môžeme začať smelo komunikovať a ďalej sa zdokonaľovať. Na rozdiel od jednorazových lekcií Vám naše kurzové programy zaručujú pravidelnosť cvičenia v rovnaký deň a rovnakú hodinu, čo Vám pomôže vybudovať si zvyk pravidelne cvičiť. Ich uhradením získate na všetkých lekciách programu rezervované miesto bez potreby opakovaného prihlasovania každý týždeň. Taktiež Vám tento spôsob chráni pred tým, že by pre Vás vo Vašom obľúbenom čase a štúdiu nezostalo voľné miesto.

otázka Ako zistím, ktorý kurzový program je pre mňa najvhodnejší?
odpoveď

Popis jedotlivých kurzových programov nájdete na našej stránke v sekcii Služby, kde sa dozviete všetky potrebné informácie. Ak sa neviete rozhodnúť alebo potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na power@yogo.sk alebo telefonicky na 0948 60 22 11.

otázka Čo ak si predplatím kurzový program, no neskôr zistím, že mi nevyhovuje? Môžem sa z neho odhlásiť?
odpoveď

Rezervácia miesta na kurzovom programe je záväzná a po jej potvrdení nie je možné sa z neho odhlásiť. Pri plánovaní rozvrhu, zaraďovaní našich inštruktorov a pri konečnom rozhodnutí o spustení či nespustení konkrétneho kurzového programu, potrebujeme disponovať presnou informáciou o ustálenom počte klientov ešte pred jeho začiatkom. Vzhľadom k obmedzeným kapacitám ponechávame Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné a s Vašou účasťou na všetkých lekciách kurzového programu teda počítame. Nemusíte mať však žiadne obavy. Môžete si nahradiť všetky lekcie, na ktoré sa Vám nepodarí prísť a to kedykoľvek počas trvania Vášho kurzového programu. V prípade mimoriadnych udalostí sa Vám taktiež neotočíme chrbtom. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom na power@yogo.sk a riešenie určite nájdeme.

otázka Čo si mám so sebou na power jogu priniesť a kedy mám na lekciu prísť?
odpoveď

V štúdiu máme pre Vás k dispozícii všetko potrebné pre príjemné, nerušené a účinné cvičenie: nešmykľavé jogové podložky, deky na relaxáciu aj ekologicky filtrovanú pitnú vodu. Stačí preto, ak si prinesiete pohodlné oblečenie, v ktorom sa Vám bude dobre cvičiť a uterák. Nie je nutná ani žiadna špeciálna obuv, pretože cvičíme naboso, prípadne v nešmykľavých ponožkách. Na lekciu je ideálne prísť v miernom predstihu, cca. 5 - 15 minút pred začiatkom lekcie.

otázka Kedy najneskôr môžem pred cvičením jesť alebo piť?
odpoveď

Odporúčame Vám prísť cvičiť najskôr 2-3 hodiny po hlavnom jedle, aby ste sa pri cvičení cítili príjemne. Nie je však vhodné prísť cvičiť úplne nalačno. V prípade, že cvičíte ráno, prípadne ste sa nestihli najesť, ideálne je pred cvičením zjesť niečo ľahké, čo Vám nezaťaží žalúdok.

otázka Chcem začať cvičiť, no obávam sa náročnosti cvičenia. Môžem prísť aj napriek tomu, že si nedokážem dať nohu za hlavu?
odpoveď

Samozrejme, power joga je vhodná aj pre úplných začiatočníkov. Začiatočníkom odporúčame absolvovať kurzový program Start. Na tomto programe si krok po kroku osvojíte správne, bezpečné a účinné zvládnutie základných pozícii a naučíte sa aktívne ovládať Váš dych. Vašou odmenou bude okrem rapídneho zlepšenia fyzickej kondície aj odbúranie stresu a získanie novej energie.

Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý program je pre Vás najvhodnejší, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na power@yogo.sk alebo telefonicky na 0948 60 22 11, ochotne Vám poradíme.

otázka Prečo je potrebné zaplatiť kurzový program vopred? Nestačí zaplatiť na prvej lekcii?
odpoveď

Keď sme pri našich začiatkoch v roku 2011 rezervačný systém nemali, na niektoré lekcie pravidelne prichádzalo naraz viac ľudí, ako by zvládla kapacita štúdia a nie každému sa ušlo miesto. Tomu sme sa snažili zo všetkých síl zabrániť vývojom praktického rezervačného systému. Pri plánovaní rozvrhu navyše potrebujeme vedieť, koľko klientov má záujem o daný kurzový program ešte pred jeho spustením, preto by sme Vás naozaj chceli veľmi pekne poprosiť, aby ste sa do nášho systému zaregistrovali a miesto si vopred rezervovali. Ďakujeme za pochopenie a v plnej miere sa Vám odvďačíme v podobe skvelého cvičenia, spevnených svalov, vyformovanej postavy, zbavenia sa bolestí krku, chrbta alebo krížov či zbavenia sa stresu a získania životnej pohody.

otázka Môžem sa do kurzového programu pridať aj po jeho začatí? Nebudem zaostávať?
odpoveď

Áno, do kurzového programu sa môžete pridať sa aj po jeho začatí, samozrejme za predpokladu, že je na ňom voľné miesto. Určite sa nemusíte obávať zaostávania, keďže jednou z výhod kurzových programov je individuálnejší prístup inštruktora ku klientovi. Pomôže Vám dobehnúť zameškané lekcie a v rámci opakovania zaradí do zostavy pozície, ktoré sa učili počas Vašej neprítomnosti.

otázka CHCEM CVIČIŤ AJ DOMA, ALE NEVIEM AKO. PORADÍTE MI?
odpoveď

V prípade, že Vám časová zaneprázdnenosť nedovolí cvičiť pravidelne v štúdiu, môžete si jednoducho a efektívne zacvičiť aj doma základnú sekvenciu cvikov - Pozdrav slnku, ktorý tvorí základ každej lekcie power jogy. Je to výborná zostava na precvičenie celého tela, ktorou si príjemne ponaťahujete a posilníte všetky svaly, uvoľníte napätie, stuhnuté kĺby, zahrejete sa a naštartujete spaľovanie tukov. Už po niekoľkých lekciách power jogy s našimi inštruktormi budete túto zostavu ovládať a môžete ju zaradiť do Vášho denného programu.

otázka Ako často treba cvičiť, aby boli výsledky cvičenia viditeľné?
odpoveď

Ideálne je cvičiť dva až trikrát za týždeň, avšak aj cvičenie raz týždenne Vám pomôže k vyformovaniu postavy, odstráneniu bolestí chrbtice či kĺbov a úľavy od stresu. V prípade, že máte záujem o cvičenie viackrát týždenne, odporúčame Vám zakúpiť si viac kurzových programov. Programy si môžete ľubovoľne kombinovať v rámci dní, tak aby Vám to vyhovovalo čo najviac. Ak chcete cvičiť dvakrát týždenne iba poobede, môžete si rezervovať miesto napríklad pondelky a štvrtky v poobedných hodinách. Programy je možné kombinovať nielen v rámci dní, ale aj v rámci rôznych časov, napríklad utorky doobeda a piatky poobede. Podľa toho, aké sú Vaše ciele a čo chcete dosiahnuť, si môžete kombinovať programy rovnakých úrovní napríklad Start + Start alebo Be Sexy + Be Sexy, ale aj rozdielnych úrovní, napríklad Start + Be Sexy.

Ak sa neviete rozhodnúť alebo potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať e-mailom na power@yogo.sk alebo telefonicky na 0948 60 22 11.

otázka Po rannej lekcii sa musím ponáhľať do práce. Je možné sa po cvičení osprchovať?
odpoveď

Áno, samozrejme. V štúdiách máme pre Vás k dispozícii sprchový kút so sprchovým gélom, krém po sprchovaní a fén na vlasy. Je potrebné si so sebou priniesť iba vlastný uterák.

otázka Chodia k Vám cvičiť aj muži alebo je power joga čisto ženská záležitosť?
odpoveď

Zo strany mužskej populácie sa tešíme čoraz väčšiemu záujmu. Joga je v skutočnosti pôvodne mužskou doménou a mnoho úspešných športovcov ju využíva k príprave, ale aj k regenerácii. Okrem iného, muži majú z fyziologického hľadiska viac stuhnuté a skrátené svaly, čo môže viesť k vzniku rôznych zranení. Cvičenie power jogy Vám pomôže k pružnému telu, zlepšeniu koordinácie a doplneniu novej energie.

otázka Je power joga vhodná pre deti či seniorov?
odpoveď

Power joga je fyzicky náročné cvičenie, ktorého základným cieľom je formovanie postavy, spaľovanie tukov a získanie novej energie. Z našich skúseností vieme, že power joga je cvičenie obľúbené najmä medzi ľuďmi v produktívnom veku, a to práve z dôvodu jej vyššej náročnosti. Deťom a seniorom odporúčame vybrať si menej náročný druh jogy.

© 2011 - 2019 Sviežo s.r.o., všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
SK Akreditácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky udelená pod číslom: 2014-13596/54960:7-30AA