program
TEAM MATE JOGA cena na mieru power joga vo Vašej firme alebo Vaša firma súkromne v YoGO
Typ cvičenia: pravidelné lekcie power jogy pre Vás a Vašich kolegov zostavené inštruktormi podľa Vašich požiadaviek, zdravotného stavu a kondície alebo jednorazové cvičenie power jogy na športovom dni či team buildingu.

Účinky: spaľovanie tukov, formovanie postavy, odstránenie bolestí chrbtice a kĺbov, odbúranie stresu, zvýšenie výkonnosti v práci, zlepšenie vzťahov na pracovisku

Chcete cvičiť s profesionálnym inštruktorom na Vašom pracovisku a ušetriť tak čas na presun do štúdia? Alebo chcete cvičiť v štúdiách, no nevyhovujú Vám termíny cvičenia? Chcete byť na lekcii s kolegami a spoločne investovať Váš čas do zdravia, krásy, pohody a načerpať energiu potrebnú na náročné pracovné úlohy? Máte špeciálnu požiadavku ohľadom cvičenia? Organizujete športový deň či team building a chcete vyskúšať power jogu?

Radi pre Vás pripravíme cvičenie presne podľa Vašich predstáv. Naše služby už využili spoločnosti ako TESCO, SUNPHARMA, SLOVENSKÁ SPORITEĽŇA, ZSE, WIN WIN, ACCENTURE, CREATIX a mnohé iné.

Cena: na základe Vašich požiadaviek Vám stanovíme cenu na mieru
Úroveň: všetky úrovne
mám záujem
© 2011 - 2019 Sviežo s.r.o., všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
SK Akreditácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky udelená pod číslom: 2014-13596/54960:7-30AA