Inšpirujte sa mojimi článkami o joge a hľadaní šťastia v živote


Blog

Vera

Vera

V roku 2011 začala spolu so svojím manželom budovať sieť jogových štúdií, ktorých cieľom je pomáhať ľuďom ku krásnemu zdravému telu a sviežej mysli. Vyštudovala právo a niekoľko rokov pracovala v advokátskej kancelárii. Jej ideály o spravodlivosti však narážali na tvrdú realitu a práca ju stále viac vyčerpávala. Napriek tomu tvrdí, že zahodiť roky prípravy na povolanie právničky bolo jedno z najťažších rozhodnutí jej života. No túžba po šťastí, naplnení a pomáhaní druhým objaviť spokojnejší život zvíťazila nad strachom a očakávaniami iných.

čítať viac >
článok 17.9.2019 Cvičíte a nevidíte výsledky? Viem, v čom je problém.

Ako som už písala, v období puberty a skorej dospelosti som si prechádzala neúspešnými bojmi s miernou nadváhou. Skúšala som všetky „zaručené recepty“ na správne stravovanie aj cvičenie, no výsledky kde nič, tu nič. Dnes viem, čo som robila celý ten čas nesprávne a aj to, čo mi pomohlo dosiahnuť zmenu. Všetky moje skúsenosti a vedomosti dnes odovzdávam našim inštruktorom a klientom. Základ úspechu Vám prezradím aj v tomto článku.

čítať článok
článok 27.6.2019 Aby cvičenie prinášalo ovocie, stačí menej ako si myslíte. Začnite už toto leto!

Ak patríte k hŕstke šťastlivcov, ktorým sa stačí snáď iba prejsť okolo telocvične a už majú vyrysované telo, nie je treba čítať ďalej. Ak ste však ako väčšina z nás a veľmi by ste chceli pre seba niečo spraviť, no Vaše pokusy končia neúspešne, vieme Vám pomôcť.

čítať článok
článok 20.6.2019 Milujem letné cvičenie! Prečo?

Leto je tu! Obdobie dovoleniek, grilovačiek, zmrzliny, chladenej kofoly aj oroseného pivka. :) Leto mám rada a okrem spomínaných vecí, zbožňujem v lete robiť ešte niečo ďalšie. Cvičiť. Veľmi rada sa s Vami podelím o to, prečo sa mi v lete cvičí úžasne a každému to s nadšením odporúčam.

čítať článok
článok 6.1.2019 Päť dôvodov, prečo vďaka power joge v YoGU získate krásne a zdravé telo

Ak chcete v roku 2019 zažiť na Vašom tele skutočnú zmenu, odporúčam Vám začať cvičiť power jogu v YoGU. Z vlastných skúseností aj zo skúseností niekoľkých tisícok našich spokojných klientov Vám sľubujem, že neoľutujete. Prečo získate krásne a zdravé telo práve u nás? Pre týchto päť dôvodov:

čítať článok
článok 18.1.2017 Bude budúci rok jedným z tých lepších rokov?

Keď som si, ako vždy na konci roka, spisovala svoje myšlienky a pocity, s ktorými som sa pasovala posledné mesiace a všetko sa to vo mne miešalo, od radosti cez čisté zúfalstvo, od spokojnosti k úplnej strate zmyslu života, spomenula som si na to, čo mi počas tých najhorších chvíľ v roku 2016 povedal manžel.

čítať článok
článok 9.12.2016 Ako sa počas Vianoc nezblázniť

Ak sa aj Vy počas Vianoc cítite ako na dostihoch a po sviatkoch by ste prijali ďalšiu dovolenku na zotavenie sa, inšpirujte sa mojím zoznamom (ne)tradičných vianočných činností, vďaka ktorým si sviatočné obdobie naozaj vychutnávam.

čítať článok
© 2011 - 2019 Sviežo s.r.o., všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
SK Akreditácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky udelená pod číslom: 2014-13596/54960:7-30AA