Inšpirujte sa mojimi článkami o joge a hľadaní šťastia v živote


Blog

Vera

Vera

V roku 2011 začala spolu so svojím manželom budovať sieť jogových štúdií, ktorých cieľom je pomáhať ľuďom ku krásnemu zdravému telu a sviežej mysli. Vyštudovala právo a niekoľko rokov pracovala v advokátskej kancelárii. Jej ideály o spravodlivosti však narážali na tvrdú realitu a práca ju stále viac vyčerpávala. Napriek tomu tvrdí, že zahodiť roky prípravy na povolanie právničky bolo jedno z najťažších rozhodnutí jej života. No túžba po šťastí, naplnení a pomáhaní druhým objaviť spokojnejší život zvíťazila nad strachom a očakávaniami iných.

čítať viac >
článok 6.1.2019 Päť dôvodov, prečo vďaka power joge v YoGU získate krásne a zdravé telo

Ak chcete v roku 2019 zažiť na Vašom tele skutočnú zmenu, odporúčam Vám začať cvičiť power jogu v YoGU. Z vlastných skúseností aj zo skúseností niekoľkých tisícok našich spokojných klientov Vám sľubujem, že neoľutujete. Prečo získate krásne a zdravé telo práve u nás? Pre týchto päť dôvodov:

čítať článok
článok 5.4.2017 Pracuj pre YoGO :)

Práve ťukám do klávesnice tento blog a srdce mi ide od samej radosti vyskočiť z hrude. Prečo? Váš záujem o YoGO je taký obrovský, že náš tím potrebuje posily. :) Preto sme pár dní dozadu zverejnili na našej stránke nové pracovné ponuky.

čítať článok
článok 18.1.2017 Bude budúci rok jedným z tých lepších rokov?

Keď som si, ako vždy na konci roka, spisovala svoje myšlienky a pocity, s ktorými som sa pasovala posledné mesiace a všetko sa to vo mne miešalo, od radosti cez čisté zúfalstvo, od spokojnosti k úplnej strate zmyslu života, spomenula som si na to, čo mi počas tých najhorších chvíľ v roku 2016 povedal manžel.

čítať článok
článok 9.12.2016 Ako sa počas Vianoc nezblázniť

Ak sa aj Vy počas Vianoc cítite ako na dostihoch a po sviatkoch by ste prijali ďalšiu dovolenku na zotavenie sa, inšpirujte sa mojím zoznamom (ne)tradičných vianočných činností, vďaka ktorým si sviatočné obdobie naozaj vychutnávam.

čítať článok
článok 7.12.2016 Čo sa stane s naším telom, ak cvičíme počas choroby

Mnohí z nás pravidelne v týchto mesiacoch bojujú s nachladnutím, kašľom, chrípkou a inými virózami, ktoré sú často sprevádzané slabosťou či horúčkou. Čo robiť, ak cítime, že niečo na nás "lezie"? Je lepšie chorobu "vycvičiť", alebo radšej ostať doma a oddychovať?

čítať článok
článok 4.9.2016 Čo všetko potrebuje kvalitné štúdio power jogy?

Pred otvorením nového štúdia bolo opäť potrebné vyriešiť toľko vecí, až sa nám z toho hlava krútila. :) Napriek tomu, že to robíme už tretíkrát. Mnohí moji známi sa začudovanie pýtajú na čierne kruhy pod mojimi očami, veď do jogového šúdia stačí kúpiť zopár podložiek na cvičenie a hotovo, no nie? Alebo je to inak?

čítať článok
© 2011 - 2019 Sviežo s.r.o., všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
SK Akreditácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky udelená pod číslom: 2014-13596/54960:7-30AA