článok 5.4.2017 Pracuj pre YoGO :)

Práve ťukám do klávesnice tento blog a srdce mi ide od samej radosti vyskočiť z hrude. Prečo? Váš záujem o YoGO je taký obrovský, že náš tím potrebuje posily. :) Preto sme pár dní dozadu zverejnili na našej stránke nové pracovné ponuky.

Apropo, máme skvelý tím! Každý svojím dielom prispieva k tomu, aby sa u nás naši zákazníci cítili vítaní, aby mohli svoj voľný čas tráviť na miestach, kde všetko funguje ako má, kde sú ľudia k sebe milí a slušní, a kde ich s radosťou naučíme, ako sa o seba starať tak, aby sa cítili vo svojom tele a duši skvele. Barborka, client support, promptne odpovedá denne na stovku e-mailov a popritom zdvíha neustále vyzváňajúci telefón, Pali, prevádzkový manažér, chodí po všetkých štúdiách YoGO, kontroluje, či je čisto, či nič nechýba a hľadá priestory pre nové štúdiá. Michal, team leader, vedie lekcie power jogy aj inštruktorov, vyberá a zaúča nových členov tímu. Všetci inštruktori YoGO s úsmevom na tvári odvedú niekoľko lekcií denne, svoju prácu inštruktora robia na plný úväzok, neustále sa vzdelávajú a posúvajú sa vpred. Súčasťou nášho tímu sú aj ďalší šikovní ľudia: odborníci na medicínu, šport, zdravie, psychológiu, či výživu, programátor, grafik, fotograf, účtovníčka, právnička, upratovačka... Vďaka úsiliu nás všetkých sme na trhu už siedmy rok a počet našich klientov neustále stúpa.

Práca pre YoGO neznamená zašiť sa v kancelárii a nejako si odkrútiť 8 hodín, znamená šancu pomáhať ľuďom cítiť sa a vyzerať skvele a svoj život si užívať v zdraví a pohode. Zároveň si plníme vlastné sny. O skvelej práci, milých kolegoch, voľnosti a v neposlednom rade aj zaslúženom, slušnom živobytí.

Až ma zmrazí, keď si predstavím, že YoGO mohlo skončiť iba ako nesplnený sen. Všetci nás od budovania siete jogových štúdií odhovárali. Rodina, kamaráti, známi, kolegovia, dokonca aj iní učitelia jogy, ktorí mali popri cvičení „normálnu“ prácu. Do založenia vlastnej firmy by som sa určite nepustila, nebyť Dušana, môjho manžela a nášho riaditeľa, ktorý vdýchol život celému projektu, vymyslel a vytvoril všetky procesy vo firme, ktoré sú nevyhnutné na bezproblémové fungovanie a dohliada na ich dodržiavanie. Naučil nás tiež jedno skvelé slovné spojenie: „konzistentná zákaznícka skúsenosť“. :) Znamená, že naši klienti dostanú v ktoromkoľvek štúdiu pod vedením ktoréhokoľvek inštruktora služby rovnakej vysokej kvality. Mojou hlavnou úlohou preto bolo vytvoriť manuály pre účinné a bezpečné cvičenie power jogy. Strávila som na rôznych vzdelávacích podujatiach aj nad knihami o joge, anatómii, fyziológii, biomechanike, športe a rôznymi inými snáď milión hodín a diskusiou s lekármi, fyzioterapeutmi, či inými odborníkmi na šport a zdravie ďalších milión. Výsledkom je cvičenie, ktoré, ako veľmi často zhodnotia naši klienti, má hlavu a pätu a naozaj pomáha. 

 

 

Pracovať pre YoGO je úžasné dobrodružstvo, úplne sme zabudli na časy, kedy bola pre nás práca iba nevyhnutným zlom a nevedeli sme sa dočkať skončenia pracovnej doby. Vieme, že za úspechom každej firmy stoja jej ľudia, preto od začiatku nášho fungovania uplatňujeme filozofiu: „Keď sa darí firme, majú sa lepšie všetci, ktorí sú jej súčasťou“. Do nášho tímu preto hľadáme ďalších pracovitých a pozitívne naladených ľudí, ktorí chcú pomáhať iným a robiť svet zdravším a krajším miestom. Nehľadáme iba inštruktorov power jogy, ale tiež administratívneho pracovníka, prevádzkára či pracovníka na recepciu. Prečítajte si pracovnú ponuku a ak sa Vám páči náš prístup a spĺňate požiadavky, pošlite Váš životopis spolu s motivačným listom čím skôr e-mailom na power@yogo.sk, aby Vás nikto nepredbehol :)

Tešíme sa na zaujímavé stretnutia. 

 

Vera
inštruktorka power jogy najvyššieho kvalifikačného stupňa
odborný garant a spoluzakladateľka štúdií YoGO 

Komentáre (4)

Zuzana Vadrnová 15.09.2018 20:38

Dobrý deň. Mala by som záujem pracovať s vami a pomáhať iným.


YoGO 16.09.2018 07:26

Dobrý deň Zuzka, ďakujeme za Váš záujem, budeme veľmi radi, ak nám pošlete Váš životopis spolu s motivačným listom na pracovnú ponuku, o ktorú sa uchádzate. Ak nás Váš motivačný list zaujme, radi Vás pozveme na osobný pohovor. :) Tešíme sa na Vás.


Zuzana Mečiarová 21.11.2018 19:51

Ahojte práve som čítala o vašom skvelom projekte a úplne som nadšená. Ja som taky samouk čo sa Jogy týka už dva roky. Bola som na nejakých hodinách ale predstavovala som si to trochu inak. Kúpila som si knihy, cvičím podľa videí na YouTube a myslím si že prišiel ten správny čas a konečne absolvovať kurz na základe ktorého by som mohla pomáhať aj iným. Keď som dostala nedávno odvahu rozprávať o tomto mojom sne, zistila som že moje kolegyne a známi sú tomu naklonení a pýtajú sa ma či to myslím vážne a kedy už začnem 😁.. Dva roky si píšem do diára ako chcem pomáhať ľuďom a precvičovať jogu. A verím že raz to bude realita. Budem vďačná ak mi odpíšete a zistím aké sú ďalšie možnosti. 🙏 Veľmi vám fandím.


YoGO 22.11.2018 11:47

Dobrý deň Zuzka, ďakujeme za Váš milý komentár. Veľmi radi Vám pomôžeme na Vašej ceste za vysnívanou prácou inštruktora power jogy. Ďalším krokom vpred by pre Vás mohlo byť absolvovanie akreditovaného školenia u nás v YoGO. Na akreditovaných školeniach sa stretávajú rôzni klienti, v joge skúsenejší aj menej skúsení, no všetkých spája láska k pohybu a odhodlanie pomáhať. Každý, kto venuje štúdiu dosť času a pracuje na sebe, sa môže stať výborným inštruktorom. Naši skúšajúci lektori veľmi dbajú na to, aby inštruktori, ktorým vydáme certifikát vedeli pracovať ako profesionáli. Ak sa chcete o školení dozvedieť viac, podrobné informácie a tiež názory absolventov školení nájdete na našej stránke https://www.yogo.sk/SkoleniaPrvehoStupna. Radi Vás tiež privítame v niektorom z našich štúdií. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať pokojne aj telefonicky na čísle 0948 60 22 11. Tešíme sa na Vás. :)


Pridať komentár

© 2011 - 2019 Sviežo s.r.o., všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
SK Akreditácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky udelená pod číslom: 2014-13596/54960:7-30AA