Inšpirujte sa mojimi článkami o joge a hľadaní šťastia v živote


Blog

Vera

Vera

V roku 2011 začala spolu so svojím manželom budovať sieť jogových štúdií, ktorých cieľom je pomáhať ľuďom ku krásnemu zdravému telu a sviežej mysli. Vyštudovala právo a niekoľko rokov pracovala v advokátskej kancelárii. Jej ideály o spravodlivosti však narážali na tvrdú realitu a práca ju stále viac vyčerpávala. Napriek tomu tvrdí, že zahodiť roky prípravy na povolanie právničky bolo jedno z najťažších rozhodnutí jej života. No túžba po šťastí, naplnení a pomáhaní druhým objaviť spokojnejší život zvíťazila nad strachom a očakávaniami iných.

čítať viac >
článok 17.9.2019 Cvičíte a nevidíte výsledky? Viem, v čom je problém.

Ako som už písala, v období puberty a skorej dospelosti som si prechádzala neúspešnými bojmi s miernou nadváhou. Skúšala som všetky „zaručené recepty“ na správne stravovanie aj cvičenie, no výsledky kde nič, tu nič. Dnes viem, čo som robila celý ten čas nesprávne a aj to, čo mi pomohlo dosiahnuť zmenu. Všetky moje skúsenosti a vedomosti dnes odovzdávam našim inštruktorom a klientom. Základ úspechu Vám prezradím aj v tomto článku.

čítať článok
článok 27.6.2019 Aby cvičenie prinášalo ovocie, stačí menej ako si myslíte. Začnite už toto leto!

Ak patríte k hŕstke šťastlivcov, ktorým sa stačí snáď iba prejsť okolo telocvične a už majú vyrysované telo, nie je treba čítať ďalej. Ak ste však ako väčšina z nás a veľmi by ste chceli pre seba niečo spraviť, no Vaše pokusy končia neúspešne, vieme Vám pomôcť.

čítať článok
článok 20.6.2019 Milujem letné cvičenie! Prečo?

Leto je tu! Obdobie dovoleniek, grilovačiek, zmrzliny, chladenej kofoly aj oroseného pivka. :) Leto mám rada a okrem spomínaných vecí, zbožňujem v lete robiť ešte niečo ďalšie. Cvičiť. Veľmi rada sa s Vami podelím o to, prečo sa mi v lete cvičí úžasne a každému to s nadšením odporúčam.

čítať článok
© 2011 - 2019 Sviežo s.r.o., všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
SK Akreditácia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky udelená pod číslom: 2014-13596/54960:7-30AA